Vinná réva Japonská Isabela - kontejner

Velkoplodá univerzální odrůda, vhodná k jídlu i dalšímu zpracování

Skladem: Ano
Dostupnost: v září dostupné v e-shopu a v prodejně Tovačov a Ostrožská Nová Ves
Kategorie: Vinná réva stolní

170 Kč

Cena bez DPH: 147,83 Kč

Konzumní zralost: konec září

Sklizeň: konec září

Tvar plodu: velký křídlatý hrozen

Barva plodu: velká tmavěmodrá bobule

Dužnina: šťavnatá, aromatická, výborná

Výsadba: sazenice stolní vinné révy vysazujeme na podzim nebo na jaře do dobře připravené půdy V případě kontejnerovaných sazenic je termín libovolný. Balové rostliny vyjmeme ze sáčku, vytřepáme zeminu a namočíme přes noc do vody. Vysadíme tak, že je celá ponořená v zemi a pouze roub je nad zemí. Po výsadbě zakryjeme nadzemní část rostliny navršenou kyprou zeminou a opakovaně zaléváme. Výhony na jaře prorostou ze zeminy ven, tehdy můžeme roub opatrně odhrnout. Při nárůstu výhonu na 5 – 10 cm provedeme podlom. Ponecháme pouze dva výhony a ostatní odstraníme. Letorosty vyvazujeme ke kůlu nebo k drátům, aby byly stále ve svislé poloze.

Ochrana: univerzální prostředek pro ochranu proti chorobám vinné révy je přípravek Kvadris, který se aplikuje po odkvětu dle návodu. Vinná réva se v dalších letech přihnojuje Cereritem na začátku sezóny a hnojivy s obsahem draselné soli v průběhu sezóny.

Kontaktní formulář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím