O nás

 

   Firma JUKKA,s.r.o. byla založena v září roku 1997. Působí na území ČR a SR.  Zabýváme se především prodejem ovocných stromků a našim hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější služby zákazníkům i v těch nejmenších obcích. Proto naši zaměstnanci každé jaro, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku vyjíždí do stovek míst v České a Slovenské republice. Výsledkem naší práce je obohacení zahrad nejen o ovocné stromy, z nichž v dalších obdobích sbíráte úrodu, ale také o okrasné stromy či květiny zkrášlující  přírodu. V roce  2005 jsme zahájili provoz ovocné školky, kde se staráme především o netradiční ovocné odrůdy, které znali především naši předkové a to Oskoruše a Moruše. V roce 2010 jsme vybudovali další kamennou prodejnu v Tovačově, která nabízí nejširší sortiment ovocných dřevin a jiných nadstardardních služeb. Abychom Vám mohli poskytovat kvalitní a odborné poradenství, prochází naši zaměstanci celou řadou certifikovaných vzdělávacích programů, akreditovaných Ministerstvem školství kultury a tělovýchovy České republiky. Tento rozvoj je zárukou podávání kvalitních služeb Vám, našim zákazníkům.

 

Děkujeme Vám za první krok, kterým je návštěva našich stránek a těšíme se na náš druhý společný krok, kterým je návštěva na našich prodejních místech.

Košík je prázdný
1.9.2014

Kontejnerované zboží k okamžité výsadbě

Již od srpna je možné zakoupit plně zakořenělé kontejnerované stromky, které ...
Již od srpna je možné zakoupit plně zakořenělé kontejnerované stromky, které můžete bez obav zasadit , mají hotovou korunku a nemusíte už nic stříhat . Stačí jen zalívat. Nabídka platí pouze pro omezený sortiment a zboží nelze zaslat poštou. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na eshopu. Přijďte se podívat do prodejny, nebo zavolejte na 725 893 691.
1.9.2014

Prostokořenné stromky až v půlce října

Prodej prostokořenných rostlin začíná po 15. říjnu, protože se snažíme, aby ...
Prodej prostokořenných rostlin začíná po 15. říjnu, protože se snažíme, aby všechny stromky ukončily vegetační období přirozeně. Nevyoráváme je dřív, nezbavujeme uměle listů, necháváme je totiž plně vyzrát. Tím, že počkáte s nákupem, dostanete zdravý a silný stromek, který bez problémů do prosince zakoření, a  na jaro bude mít náskok před těmi, které nevyzrály dostatečně. Říjen a listopad jsou dostatečně dlouhé měsíce , abyste stihli svoje stromky nasadit, adostatečně  vlhké, abyste nemuseli mít strach, že se neujmou. Tak proto začínáme v půlce října.
1.9.2014

Jahody v září i říjnu

Od srpna do října je možné sadit jahodník pro sklizeń v příštím roce. ...
Od srpna do října je možné sadit jahodník pro sklizeń v příštím roce. Nabízíme jednouplodící odrůdy i populární stáleplodící. Stáleplodící kvetou celý rok, plodí s vyjímkou prázdnin teké pořád  a mají stejně velké plody jako jednouplodící. Při příznivé zimě se budou u vás jahody červenat i v prosinci.  Přijďte se podívat do prodejny v Tovačově, nebo do Ostrožské Nové Vsi.