O nás

 

   Firma JUKKA,s.r.o. byla založena v září roku 1997. Působí na území ČR a SR.  Zabýváme se především prodejem ovocných stromků a našim hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější služby zákazníkům i v těch nejmenších obcích. Proto naši zaměstnanci každé jaro, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku vyjíždí do stovek míst v České a Slovenské republice. Výsledkem naší práce je obohacení zahrad nejen o ovocné stromy, z nichž v dalších obdobích sbíráte úrodu, ale také o okrasné stromy či květiny zkrášlující  přírodu. V roce  2005 jsme zahájili provoz ovocné školky, kde se staráme především o netradiční ovocné odrůdy, které znali především naši předkové a to Oskoruše a Moruše. V roce 2010 jsme vybudovali další kamennou prodejnu v Tovačově, která nabízí nejširší sortiment ovocných dřevin a jiných nadstardardních služeb. Abychom Vám mohli poskytovat kvalitní a odborné poradenství, prochází naši zaměstanci celou řadou certifikovaných vzdělávacích programů, akreditovaných Ministerstvem školství kultury a tělovýchovy České republiky. Tento rozvoj je zárukou podávání kvalitních služeb Vám, našim zákazníkům.

 

Děkujeme Vám za první krok, kterým je návštěva našich stránek a těšíme se na náš druhý společný krok, kterým je návštěva na našich prodejních místech.

Košík je prázdný
14.8.2014

Kontejnerované zboží k výsadbě v srpnu

Již v srpnu je možné zakoupit plně zakořenělé kontejnerované stromky, které můžete bez ...
Již v srpnu je možné zakoupit plně zakořenělé kontejnerované stromky, které můžete bez obav zasadit , mají hotovou korunku a nemusíte už nic stříhat a. Stačí jen zalívat. Nabídka platí pouze pro omezený sortiment a zboží lze vyzvednout pouze osobně. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na eshopu. Přijďte se podívat do prodejny, nebo zavolejte na 725 893 691.
18.8.2014

Jahody od srpna do října

Od srpna do října je možné sadit jahodník pro sklizeń v příštím roce. ...
Od srpna do října je možné sadit jahodník pro sklizeń v příštím roce. Nabízíme jednouplodící odrůdy i populární stáleplodící. Stáleplodící kvetou celý rok, plodí s vyjímkou prázdnin teké pořád a mají stejně velké plody jako jednouplodící. Přijďte se podívat do prodejny v Tovačově, nebo do Ostrožské Nové Vsi.